22 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

21 Ekim 2022

22 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?22 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Ay tüm gün Başak burcunda. Bu konuyla ilgili söyleyeceklerimi dün söyledim. Daha da konuşmak istemiyorum.

?05:19’da Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Sabah sabah aydınlanmalar yaşayabilirsiniz ancak Ay Başak burcunda olduğu için aaaa şurayı temizlememiştim aydınlanması olur bu anca.

?15:37’de Ay Neptün karşıtlığı, bazı konularda yanılsamalar yaşamamıza sebebiyet verebilir. Her şeye hemen gaza gelmeyin annem, ölçün tartın biçin.

?19:27’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ister sinirlenin ister enerjinizi faydalı şeylere harcayın. Valla seçin sizin ben karışmam.

?21:17’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi oldukça karizmatik hissedebiliriz. Güçlü olduğumuz saatlerdir. İnsanları etkiniz altına almak isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz annem.

?21:17’den ertesi gün 04:23’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde de bir şeyler başlatmazsınız inşallah.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #p

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.