22 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

22 Ekim 2023

22 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀22 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz.
💫01:17’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Maneviyatımızın yüksek olduğu saatlerdir.
💫05:32’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz korkunçlu rüyalar görebiliriz çok takılmayın, aslında çok da derinleşebileceğimiz saatlerdir.
💫06:29’da Ay Güneş karesi biraz gerginliklere sebebiyet verebilir. Ancak geçici bir etkidir çok takılmayın annem.
💫07:32’de Venüs Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Gökyüzünün iki iyicili birbirine destek atacak. Para konularında daha şanslı bir döneme girebiliriz, sanatsal konular, hayattan zevk alma, güzellik, estetik konularında oldukça destekleyicidir. Tatlı tüketimini abartma riskimiz de var özellikle diyabet hastaları bu döneme biraz dikkat etsin. Etkisi 5 gün sürer.
💫09:00’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. İletişim konularında biraz zorlayıcı olsa da bitirmek istediğiniz konuları konuşarak halledebilirsiniz.
💫09:00’dan 09:06’ya kadar Ay boşlukta olacak. Gidip de Pazar Pazar şu 6 dakikacık arada şirket filan kurmazsınız inşallah.
💫09:06’da Ay Kova burcuna geçecek. Sosyalleşmek, arkadaşlarla vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz.
💫09:48’de Merkür Akrep burcuna geçecek. Zihnimiz artık daha şüpheci! Daha derin düşünmeye başlıyoruz, kelimelerimiz biraz daha acı verici olabilir. Söylemlerinizle kriz çıkarmayın. Bu süreç 10 Kasım’a kadar devam edecek.
💫19:12’de Merkür Satürn üçgeni gerçekleşecek. Kitap yazmak isteyen varsa kaçırmasın. Çünkü söylemlerimiz, yazdıklarımız kalıcı olacaktır. Ağzımızdan çıkan şeylerin gerçekleşme potansiyeli de oldukça yüksek.
💫21:21’de Ay Mars karesi öööööööf yarın pazartesi mi yaa diye kendimizle kavga etmemize sebebiyet verebilir. Enerjinizi faydalı işler yapmak için kullanın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.