22 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

21 Aralık 2023

22 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

🍀22 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.

💫04:10’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kabus görebilirsiniz çok etkisinde kalmayın annem, geceden ılık duşunuzu alın öyle uyuyun.

💫05:47’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek bu saatten sonra kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.

💫05:47’den 05:50 arası Ay boşlukta olacak. Şu 3 dakikalık arada yeni bir şey başlatırsanız ne diyeyim ben size.

💫05:50’de Ay Boğa burcuna geçecek. Bugün ben keyfim ve kahyam şeklinde yaşamak isteyebiliriz. İştahımız artar, herkes çikolata stoğunu iyi yapsın.

💫06:27’de Güneş Oğlak burcuna geçecek ve iyi ki doğdunuz Oğlak burçları. Zodyağın en organize, en çalışkan, en sorumluluk sahibi, inşa eden, sistem kuran çocukları. Siz olmasaydınız biz hiçbir iş için organize olamazdık. Bazen çok işkolik oluyorsunuz ama olsun. Ayrıca size soğuk diyorlar siz soğuk değilsiniz onlar çok laubali. Biz de bu süreçte sorumluluklarımızı daha yoğun bir şekilde yerine getirebileceğiz. Zaten her yılbaşında daha organize bir yıl geçireceğim dememizin sebebi de Güneş’in Oğlak burcunda olmasından ötürü.

Güneş’in Oğlak burcuna girdiği anın haritasında ise iletişim konuları, iletişim sektörü, borsa, sanatçılar, okullarla ilgili yeni kurallar da gündeme gelecektir.

💫08:21’de Ay Merkür üçgeni, 10:07’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Bu da aslında dün gerçekleşmiş olan Merkür Satürn sextilini tetikleyecek. İletişim konuları gündemde olabilir.

💫15:53 Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Günün en şanslı saatleridir. Hoşgörümüz artar, hayat bize adil davranır.

💫21:53 Merkür Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Deklinasyon farkından dolayı Merkür yanık. Zaten bugün de Twitter çöktü. Dolayısıyla kargo işleriniz, attığınız mailler, mesajlarla ilgili konularda problemler gündeme gelebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.