22 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

21 Aralık 2021

22 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

?22 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Yengeç burcunda boşlukta gireceğiz.
?00:53’de Ay Aslan burcuna geçecek. Kendimizi oldukça şımartacağımız, kendimizi sevdiğimiz ve gösteriş yaptığımız bir gün. Sevin kendinizi annem. Kendinizi sevmezseniz, diğer insanları da sevemezsiniz. Bol bol takıp takıştıracağımız, böyle içinizden mezdeke çalıyormuş da kalkıp göbek atasınız filan gelirse paniğe yol açmayın sorun sizde değil gezegenlerde ???
?13:24’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Oldukça enerjik, kendimizin ön planda olduğu hatta kendi çıkarlarımız için mücadele ettiğimiz zaman dilimleri. Spora yazılmak istiyorsanız gidip yazılın ve o ilk adımı atın. Kendinizi iş yerinde kanıtlamak için oldukça çalışabilirsiniz. Ama fazla ego yapmamaya dikkat edelim annem. Ben de gideyim de tenis oynayayım madem.
?17:33’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Kendinize ve başkalarına şifa olmak için, yaraları sarmak için güzel zamanlar. Terapiye başlamak istiyorsanız eğer bu saate ilk randevunuzu alabilirsiniz. Bir şeyleri kesip atmak için çok uygun zamanlar. Geçmişi kesip atın annem.
?22:28’de Ay-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatte kendinizi sıkışmış, baskılanmış hissedebilirsiniz. İçinize öküz oturabilir. Ama bu etki geçicidir merak etmeyin.
?22:49’da Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. Bi anda beklenmedik bir olayla karşılaşabilirsiniz. Ani sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sakin olun ve yavaşça yatağınıza geçin kitap okuyun dinlenin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.