22 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

21 Ağustos 2022

22 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?22 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne yine Ay İkizler burcunda başlıyoruz.
?01:06’da Ay Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Zihin biraz aktif olacağı için uykuya dalmakta zorlanabiliriz yarın iş var yatın uyuyun beni sinirlendirmeyin.?
?01:05 ile 03:29 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şey başlatmazsınız diye düşünüyorum. Bakın Mars İkizler’e geçti ben her şeye sinirlenebilirim lütfen bu saatlerde bir şey başlatmayın yatın uyuyun.?
?03:29’da Ay Yengeç burcunda olacak. Amaan şimdi kim kalkacak işe gidecek gidip anama babama sevdiklerime sarılsaydım diyebilirsiniz. No no bugün iş var! Ay Yengeç burcundayken daha duygusal konular gündemimizde olabilir.
?19:09’da Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Burada kibre düşecek miyiz diye sınanabiliriz. Kibirle ve yargılarla harekete geçmeyin. Daha hoşgörülü olmak bu süreçte daha fazla şey kazandıracaktır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #22Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.