22-28 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

21 Haziran 2020

22-28 Haziran 2020 Önemli Gökyüzü Olayları

Selamlar canım arkadaşlarım,

Tutulmanın etkilerini artık iyice üzerimizde hissedeceğimiz bir haftanın içindeyiz. Bu hafta artık uzun zamandır içinde bulunduğumuz rehaveti atıp, artık daha fazla atak ve cesur olduğumuz, tuttuğumuzu koparabileceğimiz ve yeni bir başlangıç yapacağımız bir sürecin içerisine giriyoruz.

Önemli olayları aşağıda okuyabilirsiniz.

 

24 Haziran 2020/ Neptün Retrosu:  Neptün 22 Haziran 07:31’de durağanlaşacak ve 24 haziran 07:31’de de geri hareketine başlayacak. ( 20 derece 57 dakika) 28 Kasım 03:36’ya kadar da geri harekette olacak. ( 18 derece 9 dakika) Neptün geri giderken, biraz daha harekete geçmekte zorlanan bir yapıya bürünebiliriz. Aslında dişil enerjiyi ön plana çıkaracağımız zamanlardır. Ruhsal ve fiziksel yönden aşırı duyarlı olabileceğimiz için daha tedbirli ve daha az tepkisel, olayları zamana yayan bir doğada hareket edebiliriz. Bazen tepkisiz olmak, pasif kalmakla karıştırılıyor. Bazen verilecek en büyük tepki tepkisizliktir. Bunu unutmayın. Balık burcu doğası aslında tüm insanları en iyi anlayan burçtur. Her türlü sıkıntıya göğüs germeye ve kendini tüm insanlara adamaya eğilimlidir.  Neptün geri giderken tüm bu duygular içimizde artabilir. Bunu olumluya kullanmak için içimizdeki dişil enerjinin güzelliğini keşfedin.  Sabrın ve sükunetin erdemini yaşamaya çalışın. İçinize ve kendi öz güzelliğinize dönün, hayatımıza yerleşmiş olan hemen her şey olsun doğasından biraz sıyrılmaya çalışın.

24 Haziran 2020/ Venüs Direkt Harekete geçiyor:  24 Haziran 2020 saat: 09:48’de Venüs durağan hale geliyor, 26 Haziran 2020 09:48’de Venüs direkt harekete geçiyor. Artık güzellik, estetikle ilgili ertelediğimiz konular için uygun zamanlardır. Venüs, bize keyif veren, hayattan zevk aldığımız tüm konularla alakalı olduğu için, keyfimizin biraz daha yerine gelebileceği bir sürece giriyoruz.

28 Haziran 2020/ Mars Koç burcuna geçiyor:  Saat 04:45’te Mars Koç burcuna geçecek. 11 Eylül-13 Kasım arası geri harekette olacağı için yaklaşık 6 aylık bir süre boyunca 07 Ocak 2021’e kadar Mars Koç burcunda hareket edecek. Artık mücadele zamanı geliyor. Mars’ın Koç burucunda oluşu ile hareket kabiliyetimizin arttığı zamanlara işaret ediyor. Üzerimizdeki atıl enerjiyi atabileceğimizi bir zaman dilimine giriyoruz. Yeni işlerin, yeni projelerin tüm yeniliklerin başlayabileceği bir sürece işaret ediyor. Spora başlamak istiyorsanız bu dönemi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sabrımızın azaldığı zamanları da işaret eder. Her şeyin bir ana önce sonuçlanmasını isteyebiliriz. Fevri çıkışlardan kaçınmanız gereken bir dönemdir. Öfkeyle kalkan zararla oturur. Artan hareket enerjinizi kavgaya değil mücadeleye yönlendirmenizi tavsiye ederim. Adım atamak istediğiniz konular varsa Mars Koç enerjisi cesaretinizin arttığı zamanlara da işaret eder. Kafanıza koyduğunuz konuda kendi yöntemlerinizle başarıya gitme konusunda istekli ve cesaretli olabileceğiniz bir zaman dilimidir.

28 Haziran 2020/ Mars Satürn 60’lık açısı:   Mars’ın Koç burucuna geçişi ile aktif olan hareket enerjisi, Satürn ile yapmış olduğu uyumlu açı bize yarım kalmış işlerimizi tamamlamamız için desteklemektedir. Uzun süredir evlerde olmamız nedeniyle, yerine getirmeniz gereken tamamlanmamış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun süredir uğraştığınız bir konunun sonuçlarını alma konusunda desteklenebilirsiniz veya uzun süredir kapının altına süpürmüş olduğunuz bazı göreve ve sorumluluklarınız su yüzüne çıkabilir. Tüm bu problemlere nerede hareket orada bereket mantığı ile bakıp yerine getirmenizde fayda vardır.

 

Burcunuza etkisini merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.