21 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

21 Temmuz 2023

21 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Biraz eleştirel, ay her şey de beni mi buluyor yaaa diyebileceğimiz bir gündeyiz. Bunun tersine temizlik yapın sinirinizi tozlardan çıkarın annem.

💫09:02’de Ay Satürn karşıtlığı, 09:35’de Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu aslında 20 Temmuz’da gerçekleşmiş olan Mars Satürn karşıtlığını tetikleyecek. Dolayısıyla bugünlerde hiçbir şeye yetişemiyorum, hiçbir şey istediğim gibi olmuyor, her şey üstüme geliyor gibi enerjilere girerseniz bilin ki sorun siz de değil gökyüzünde.

💫21:30’da Ay Jüpiter üçgeniyle birlikte daha soft bir enerjiye geçiş yapacağız. Bu saatten sonra daha iyimser bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.