21 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

20 Temmuz 2020

21 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Aslan burcunun koruyuculuğu gibi sevdiklerimiz için canınız pahasına koruyucu ve kollayıcı olacağınız bir gün sizleri bekliyor. Her zorluğa göğüs gerebileceğiniz bundan da gururlanacağınız bir gün olabilir. Ayrıca bugün en çok sorduğunuz soruya cevap vereyim, evet bugün kuaföre gidebilirsiniz.

01:27’de Güneş-Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Sorumlulukların ağır bastığı bir süreç olabilir. Kendinizi yük altında hissedip, motivasyonunuz düşebilir. Olaylara iyimser bakmakta biraz zorlanabilirsiniz. Otorite figürleri veya sizden yaşça büyük insanlarla ile çatışma yaşayabilirsiniz. Olaylara karşı daha tedbirli bir yaklaşım geliştireceğiniz bir zaman dilimidir. Etkisi yaklaşık 5 gün sürer.

15:34’de Ay-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Başkalarına sağlayacağınız faydaların daha çok önem kazandığı saatlerdir. Başkalarını ön plana çıkarmak sizin de onlarla parlamanıza neden olacaktır.

17:21’de Ay-Uranüs karesi gerçekleşecek. İstikrarı sağlamakta zorlanacağınız saatlerdir. Fazla özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak sizin özgürlüğünüz başkalarının özgürlüğünü kısıtladığı zaman sonlanır. Bunu unutmamalısınız. Bu nedenle bu özgürlük arayışınızı yaratıcı konularda kullanmanızı tavsiye ederim. Sonra kişisel depremlerinizi yaratmayın annem.

18:50’de Merkür-Kiron karesi gerçekleşecek. Ailevi konularda yaralayıcı konuşmalar ve davranışlar gerçekleşebilir. Kulağınıza canınızı sıkacak bazı konuşmalar gelebilir. Gereksiz endişelere kapılıp kaygılarınızı arttırmamaya özen gösterin. Her problemin çözümü yine bizim elimizde, kendiniz boş yere stres yapmayın. Her kim sizi kırsa da siz yine de olumlu davranın. Bunun da etkisi 5 gün sürer. Zihniniz sizi hasta etmesin, siz şifa bulmak için iletişime geçin.

22:22’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Oldukça cesaretli ve girişimci olacağınız saatlerdir. Adım atma konusunda zorlandığınız bir konu varsa bu saatleri değerlendirebilirsiniz. Bu konuda nasıl bir yol izleyeceğinize dair strateji geliştirebilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.