21 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

21 Şubat 2019

21 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla biraz hayata sabah saatlerinde eleştirel bakabiliriz.

Gün genelinde yani 04:50’den 17:17’ye kadar Ay boşlukta olacak. İki gündür temizlik yapıyoruz şimdi biraz ayakları uzatma vakti. Sonrasında Ay’ın Terazi burcuna geçmesiyle kendimizi daha huzurlu ve uyumlu hissedebiliriz.

Bu zaman aralığında 16:26’da gerçekleşecek olan Ay Uranüs 150’lik açışı özellikle sağlıkla ilgili konularda beklenmedik gelişmeler verebilir.

17:33’de Ay Kiron karşıtlığı özellikle ikili ilişkiler konusunda yara almaya meyilli zaman dilimleri. Burada çok fazla kendinizden ödün verme riskiniz sonrasında da zarar görme durumlarınız olabilir. Dengede kalmakta fayda var.

E bitti çok mersi bu kadar. Öptüm.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.