21 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

20 Şubat 2022

21 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?21 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Kendimize önem verdiğimiz, erken kalkıp işe gitmeden önce makyaj yaptığımız ve süslendiğimiz bir gün bizi bekliyor.
?08:01’de Ay-Plüton zorlu açısı gerçekleşecek. Burası çokomelli, işe geç kalmamanızı tavsiye ederim. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile güç savaşına girebilirsiniz. Trafikte ona buna sinirlenip kornaya basmayın annem uyuyan çocuklar var hala.
?08:01 ile 12:19 arası Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni işlerin başlatmak yerine daha çok elinizde olan işleri toparlamak daha iyi olacaktır. Çünkü olayların nasıl gelişeceği belli değildir, yani o işin sağı solu belli olmaz. Boş yere gerginlik yaşanmasın.
?12:19’da Ay Akrep burcuna geçiyor. Sezgisel, derin düşündüğümüz bir gün bizi bekliyor. Okült konulara ilgimiz artabilir. Bugünlerde Müge Anlı’yı çok fazla izleyebiliriz. Gayet şüpheci müfettiş Gadget gibi olayların peşine düşebileceğimiz bir gün. Stalk yapma isteğiniz artabilir.
?17:28’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça iyi ve huzurlu hissedeceğiniz zamanlardır. Karşı cinsle iletişiminiz ahenkle ilerler. Ayrıca kendinizi göstermek için oldukça verimli bir gün. Işıl, ışıl parlayın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.