21 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Şubat 2020

21 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay ben biraz tembellik yaptım kusura bakmayın.
Ay tüm gün Kova burcunda transit edecek. Dolayısıyla gündemimiz kolektif konular olabilir. Bol bol sosyalleşebiliriz.
05:13’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu açı normalde ani beklenmedik tepkilerle alakalıdır ama aslında bu 12:09’da gerçekleşecek olan Mars Uranüs üçgenini tetikleyecek.
05:25’de de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek ve bu da 16:16’da gerçekleşecek olan Mars Kiron karesini gerçekleştirecek.
Valla dürüst konuşayım ben bugünü aslında bu dönemi çok sevmedim. O yüzden yazmak da işime gelmedi, bir türlü yazamadım.
Şimdi hikaye şu,
12:09’da Mars Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Mars temel anlamlarıyla, mücadele, hareket, hız, girişim, motivasyon, savaş, asker, kan, demek. Uranüs ise ani beklenmedik gelişmeler, fırsatlar, marjinallik, anarşi, deprem, patlama, uçaklar, uzay demek. Üçgen açı ise pürüzsüz bir akışı temsil eder. İyi olarak kullanırsak fırsatlar için harekete geçebiliriz, spora başlamak için harika zamanlardır ama pürüzsüz akış dediğim bu olaylar cereyan edebilir demek. Zaten Mars Güneş tutulmasını da tetikleyecek noktaya geliyor. Umarım güzel şeyler yaşarız.
16:16’da da Mars Kiron’la kare açısını gerçekleştirecek. Bu da yaralanmalara açık olduğunuz zamanlara işaret ediyor. Sağlık problemleri, kanla ilgili sıkıntılar, yaralanmalar gündeme gelebilir.
Tüm bunların etkisi de yaklaşık 1 hafta sürer. Biz bu süreçte enerjimizi pozitife kullanmalı ve çok içgüdüsel davranmamalıyız. Mesela aşırı hız yapmamak, ani patlamalar yaşamamak gereken zamanlardan geçiyoruz. Spor yapın enerjinizi doğru kullanın annem.
Ay içim şişti. Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.