21 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

20 Ocak 2023

21 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?21 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Oğlak burcuyla başlıyoruz.

?11:00’de Ay Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatler sevimli saatlerdir. Hayallerinizi realize etmek, sanatsal çalışmalarınızı kalıcı hale getirmek için kullanabilirsiniz.

?18:52’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Hafta sonunun karizmatiği olmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirin.

?18:52’den 21:28’e kadar Ay boşlukta olacak. Haftasonu haftasonu bu saatler arası bir şey başlatmak istemezsiniz herhalde diye düşünüyorum. Hobilerinizle ilgilenmek, gezmek tozmak için şahane saatlerdir.

?21:28’de Ay Kova burcuna geçecek. Disco disco partizaniii. Bu saatte sonra arkadaşlarınızla vakit geçirmekten büyük keyif alabilirsiniz.

?23:53’de Kova burcunda yeniay gerçekleşecek. Bununla ilgili detaylı bir yazıyı bir önceki postumdan okuyabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.