21 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

20 Ocak 2022

21 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?21 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Düzen ve tertip odaklı her şeyi asiste etmek isteyebilirsiniz. Günlük rutinler ve iş ile alakalı konularla ilgilenebilirsiniz.
?01:58’de Ay-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Gece gece bi abartma durumları yaşayabilirsiniz. Yarın işe gideceksiniz annem yatın uyuyun annem hafta sonu yakın.
?13:28’de Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Ani beklenmedik olaylara şahit olabilirsiniz. Birden evinizde sürpriz bir şekilde bir şey kırılır onu temizlemek zorunda kalabilirsiniz malum Ay Başak’ta. Lakin çok da önemli değil geçici bir etkidir.
?16:18’de Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili desteklendiğimiz saatlerdir. Ay Tuğba hanımcım Venüs Retro ne ilişkisi dediğinizi duyar gibi oluyorum, bu süreçte ilişkilerinizdeki problemlerin üzerinden geçebilirsiniz lütfen artık çok korkmayın şu Retrolardan.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astrolog #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.