21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

21 Nisan 2019

21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

06:59’da Ay Plüton uyumlu açısıyla beraber kendimizi gayet iyi hissederek güne başlayabiliriz de neden Pazar sabahı erken kalkarsınız anlamış değilim. Uyuyun şekerler.

06:59’la 18:59 arasında Ay boşlukta olacak ve yeni bir şeyler başlatmıyorduk malum.

18:59’da Ay artık Yay burcuna geçecek ve kendimizi gayet keyifli, neşeli hissedebiliriz. Biraz meraklı ve elalem napmış bilgisiyle donatabiliriz.

21:18’de gerçekleşecek olan Ay Venüs uyumlu açısı her türlü ilişkiden yana güzel ve romantik saatler. Ayrıca sanatsal faaliyetlerden yana da şanslı zaman dilimleridir. Valla oturun açın güzel bir film seyredin ya da aşık olun siz karar verin.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.