21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

20 Nisan 2023

21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Öncelikle inanan tüm arkadaşlarımın bayramını kutlarım, inanmayanlara iyi tatiller dilerim.

💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Şekeri fazla kaçırmayın annem.

💫07:06’da Ay Mars sextili gerçekleşecek. Sabahtan hazırlıklara başlıyoruz. Güne hızlı bir şekilde başlıyoruz annem.

💫11:05’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür retrosu başlamış ben bunu yazmayı unutmuşum. İşte tam olarak böyle bir durum. Neyse bu saatlerde iletişimimiz artar, uzun zamandır görüşmediğimiz kişilerle görüşebiliriz.

💫15:09’da Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Annede baklava yiyen aile bireylerine kayınvalide evinde de baklama yeme şoku. Yani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Fırsatlar ve yenilikler için destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.