21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

20 Nisan 2022

21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?21 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda ve boşlukta başlıyoruz.
?06:52’de ise Ay Oğlak burcuna geçiyor. Bu saatten sonra işlerimiz sorumluluklarımız, organizasyon konuları daha fazla gündemde olacak. Disiplinli olduğumuz bir güne işaret ediyor.
?08:42’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Özellikle maddi konularda kendimizi daha rahat hissedebileceğimiz, neye ihtiyacımız olduğunu fark edip bunları karşılayabileceğimiz biraz daha uyumlu olduğumuz saatlerdir.
?14:52’de Ay-Mars sekstil açısı gerçekleşecek. Yine hem duygusal konularda hem de maddi konularda desteklenebileceğimiz bir sürece işaret eder. Duygularımız için harekete geçme potansiyelimiz vardır. Duygularımızı somutlaştırmak isteyebiliriz. Spor yapmak istiyorsanız da bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #21nisan #astrolog

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.