21 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Nisan 2020

21 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Koç burcunda transit edecek. Dolayısıyla tuttuğumuzu koparacak cesareti kendimizde bulabiliriz.
09:59’da Güneş Satürn karesi gerçekleşecek. Bu açının etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Bu süreçte kendimizi fazlasıyla baskı altında hissedebiliriz. Otorite figürleriyle yani patronlarla ve babamızla aramızda gerginlikler olabilir. Devlet dairesinde işleriniz varsa zorluklar yaşanabilir. Evet kendimizi çok iyi hissetmesek de unutmamak gerekir ki baskılar bizi mücadeleye iter ve güçleniriz. Dolayısıyla olayları kişisel algılamak yerine, bu baskıyı nasıl çözebilirim diye sonuç odaklı davranmak sizi hem geliştirir hem de gereksiz yere darlanmanızı engeller.
14:17’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bakınız burası güzel. İlişkiler konusunda oldukça destekleyici olduğumuz saatlerdir ki peşinden 16:34’de de Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşeceği için kendimizi daha iyi ifade edebilir, cesur davranabilir, harekete geçebiliriz.
23:05’e Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler iletişimin kuvvetli olduğu saatlerdir. Lakin uç noktada azıcık dilimize hakim olamayabiliriz, kalp kırmayın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.