21 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

20 Mayıs 2023

21 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,
💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Sohbet, muhabbet, iletişimin oldukça gündemde olduğu bir gündeyiz.
💫06:11’de Mars Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Mars mücadele, öfke, enerji, savaşı temsil ederken, Plüton ise gücü ve manipülasyonu temsil etmektedir. Dolayısıyla önümüzdeki 10 gün boyunca güç savaşları, bizi öfkelendirecek manipülasyonlar, şiddet konularına karşı temkinli olmalıyız. Enerji çok yüksek.
💫08:09’da Ay Kiron sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi iyi hissedebiliriz, başkalarına yardımcı olma istediğimiz artabilir.
💫10:09’da Güneş İkizler burcuna geçecek ve iyi ki doğdunuz İkizler burçları. En sevdiğim burçtur. Dertsiz, tasasız, meraklı, en iyi gıybet yapılabilen, her şeyden haberdar olan, bir o kadar objektif olan Canım İkizlerler her zaman en iyi arkadaşlarım olmuştur. Ay valla iyi ki varsınız oh. Siz olmasanız bu dünya gerçekten çok sıkıcı olurdu, neşeli Şirinlerim benim.
💫16:58’de de Güneş Plüton üçgeni gerçekleşecek. Bu da aslında kimliğimizi güçlü bir şekilde ortaya çıkarabileceğimize işaret eder ancak Mars’ın Plüton’la karşıtlığını da unutmadan, öfkelenmeden, mantığınızla yapmanız gerekmektedir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.