21 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Mayıs 2020

21 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Boğa burcunda seyredecek. Bize keyif veren konuların aynı zamanda maddi konuların gündemde olacağı bir güne işaret ediyor.
02:02’de Venüs-Neptün karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürecek. Venüs gezegeni zaten retro pozisyonda, Neptün hayal kırıklıkları, aldanmalar ve aldatılmaları ifade eder. Bu illa sevgiliniz sizi aldatacak demek değildir. Ama ilişkilerle ilgili hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir. Değer verdiğiniz kişilerin aslında çok da değerli olmadığını fark edebilirsiniz.  Önümüzdeki 5 günlük süreçte dikkat edin annem, ayaklarınız yere bassın çok uçmayın.
22:18’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Normal şartlarda bu görünüm iyi saatlere işaret eder ancak Venüs-Neptün karesini tetikleyeceği için siz yine ilişkilerinize sahip çıkın.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.