21 Mart Günlük Astroloji Yorumu

20 Mart 2022

21 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?21 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Görseller karışmış bugünün görseli inanmazsınız yine benim.
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Sezgilerimizin kuvvetli olduğu, okült konular ile ilgilenebileceğimiz, para piyasalarını takip ettiğimiz bir gündeyiz. Akrep malum kriz demek bakın foto yok. ?
?09:06’da Merkür-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Merkür Balık burcunda olduğu için empatik düşünme becerisini, olayları büyük resimden görme becerisini ve konuşmadan bile gözleriniz ile bir şeyleri anlatma becerisini verir. Zaten Balık burcunda olduğu için Yöneticisi Jüpiter ile kavuşum açısı yapacak. Bu da olayları büyütme, bazen kibir yapma gibi durumlar verebilir. Üstten üstten konuşabiliriz ya da fikirlerimizi çok fazla büyütebiliriz. Bunu olumlu anlamda kullanmak isterseniz düşünceleriniz ve fikirleriniz ile insanlara şifa olun derim. Özellikle ülke haritasında Venüs ile kurduğu uyumlu açı sayesinde kadınlara şifa olabilirsiniz. Bugünler dilek ve dua çalışmaları için uygundur. Ayrıca kitap yazma planlarınız varsa başarılı olabileceğiniz bir süreçtesiniz. Yurtdışı ticaret işlerinde başarı getirebilir. Deniz kazalarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Yabancı bir dil öğrenmek istiyorsanız desteklendiğiniz bir süreçtesiniz.
?14:16’da Ay-Mars zorlu açısı gerçekleşecek. Biraz agresyonlu saatlerdir, bu enerjinizi spor yaparak değerlendirebilirsiniz.
?15:57’de Ay-Uranüs zorlu açısı gerçekleşecek. Hem gerginiz hem de ani ve sürprizlerle doluyuz. Bi anda beklenmedik olaylarla karşılaşabiliriz, bu yüzden de sinirimiz bozulabilir. Aman Ali Rıza Bey tadımız kaçmasın moduyla devam…
?19:33’de Ay-Venüs zorlu açısı gerçekleşecek. Zaten öncesinden gerginiz bir de bu açı bize kendimizi değersiz hissettirebilir. Sakın unutmayın, siz değerlisiniz, harikasınız, ponçiksiniz.
?23:59’da Mars-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürebilir. Enerjimizin ve mücadelemizin şifalanacağı zamanlar. Tabi irade doğrultusunda, unutmamak lazım bunu. Başka insanlara şifa olup, onların enerjilerini şifalandırabilirsiniz hatta belki de sayenizde bir işe başlarlar.
Şimdi genel olarak gergin bir güne başlangıç yapıyoruz. Bu hafta kazalara, para piyasalarındaki ani iniş ve çıkışlara karşı daha temkinli olmamız gereken bir zamandan geçiyoruz. Özellikle de toprak ve ekonomiyle ilgili gelişmeler konusuna ekstra ekstra dikkat annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.