21 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

21 Mart 2020

21 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay 15:33’de Balık burcunda transitine başlayana kadar boşlukta olacak. Ay Balık burcuna geçtikten sonra duygularımız daha fazla gündeme gelebilir. Biliyorum zor günler geçiriyoruz, Balık burcunun duygusallığıyla dağılmak yerine sanatsal aktivitelerle ilgilenmek, hiçbir şey yapamıyorsanız bir kalem kağıt alıp bir şeyler çizmek, ruhsal çalışmalar yapmak motivasyonunuzu arttırmak adına daha iyi olabilir. Lütfen korku ve panik yaratıp enerjinizi düşürmeyin annem. Şu an ihtiyacımız olan şey akıl ve ruh sağlığımızı korumak.
23:38’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu süreçte bol bol bilgi alış verişi yapabiliriz ama Balık belirsizliklerle, soyut kavramlarla ve aldanmalarla da ilgilidir. Dolayısıyla yalan yanlış bilgiler de motivasyonunuzu düşürebilir. Dikkat edin, evde kalın, çok fazla bilgi kirliliği var, izleyip, dinleyip okuyup ah vahh deme zamanında değiliz. Önce kendinizi güçlü tutun tatlişkolarım. Hep beraber, birlik bilinciyle bu günleri de atlatacağız.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.