21 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

21 Kasım 2019

21 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım.

Öncelikle tüm taziye mesajlarınız için sonsuz teşekkür ederim. O kadar iyisiniz ki mesajlara yetişemedim. Geri dönemediklerim oldu nolur kusuruma bakmayın.

Hayatımıza kaldığımız yerden devam edecek olursak,

Ay tüm gün Başak burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla kendimizi fazlasıyla detaycı ve yardımsever hissedebiliriz.

00:32’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. İçgüdüsel olarak iletişimde bulunmak isteyebiliriz ama Merkür durağan pozisyonda dolayısıyla iletişimin duracağı zamanlardayız, mümkünse iletişim konularına çok girmemeye özen gösterin.

07:50’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu durumda sabah saatlerinde yataktan ayrılmakta zorlanabilir, kafanızı toparlayamayabilirsiniz. Ama geçici bir etkidir çok takılmayın.

09:43’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın farkında olacağımız bir gündeyiz.

16:41’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi gayet karizmatik ve etkileyici hissedebilir, inşaları etkiniz altına alabilirsiniz.

22:12’de Merkür retrosu bitiyor. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

22:30’da Mars Kiron 150’lik açısı gerçekleşecek. Özellikle baş ile ilgili rahatsızlıklar, cinsel bölge hastalıkları ve kazalara açık olduğumuz 3 günün içindeyiz.

22:39’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Merkür retrosu bitti diye sevgililerinize sarmayın. İlişkiler bakımından biraz problematik saatlerdir.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.