21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

21 Kasım 2023

21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Kendimizi biraz uykulu hissedebiliriz.

💫00:26’da Güneş Plüton sextili gerçekleşecek. Kendimizi oldukça güçlü hissedeceğimiz zamanlardır. Tuttuğunuzu koparırsınız annem. Ancak yardım istemekten çekinmeyin.

💫06:08’de Merkür Kiron üçgeni gerçekleşecek. Arkadaşlar söz büyüdür bunu sakın unutmayın. Karşınızdakini yüceltmek de kırmak da sizin elinizde. Gökyüzünde böyle bir enerji varken bence yapıcı konuşmalar hem karşınızdakine hem de kendinize çok iyi gelecektir.

💫07:19’da Ay Jüpiter uyumlu açısı güne gayet keyifli ve pozitif başlamamıza sebebiyet verebilir. Bugün hoşgörümüz yüksek olsun.

💫22:15’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu açı da aslında 06:08’de gerçekleşmiş olan Merkür Kiron üçgenini tetikleyeceği için aslında zorlayıcı bir etki olmamakla beraber güzel konuşmalar yapabileceğimizi de göstermektedir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.