21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

20 Kasım 2022

21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.
💫01:18’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Kafamızda ertesi günün planını yapıp, organize edebiliriz.
💫06:37’de Ay Mars üçgeniyle beraber çok enerjik bir haftaya giriş yapacağız. Hareketli, enerjik olduğumuz bir gündeyiz ayrıca iletişimimiz de yoğun olacaktır.
💫07:07’de Güneş Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Özellikle manevi konularda bireysel bazda çok destekleyicidir. Lakin dünya astrolojisi olarak baktığımızda uçak kazaları, su ile ilgili sıkıntılar, denizlerde kazalar, dini yerlere saldırılar, kimyasal konular söz konusu olabilir. Etkisi 10 gün sürer.
💫14:14’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinizi baskı altında hissedebilir, özellikle işle ilgili konularda manipülasyona uğrayabilirsiniz. Bu saatlerde çok şartları zorlamamakta fayda var.
💫14:14’den 20:15’e kadar Ay boşlukta olacak. Bugün başlatacağınız işleri sabah saatlerine getirmek daha iyi olabilir. Bu zaman aralığında elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olacaktır.
💫20:15’den sonra Ay Akrep burcunda geçecek. Bu saatten sonra biraz daha olaylara karşı şüpheci olabiliriz. Güçlü yöne ise aslında içimizde bizi rahatsız eden şeyleri dönüştürebilecek gücü de bulabilmemizdir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.