21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

20 Kasım 2021

21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

21 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün İkizler burcunda yer alacak. Bol bol gıybet, sohbet edebileceğimiz bir gündeyiz.
?02:42’de Merkür-Jüpiter karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürer. Bu dönemde bilmediğimiz konuları biliyormuş gibi davranıp etrafa anlatabiliriz. Zihnimiz oldukça geniş ama doğru şekilde düşünmemize engel olabilir. Kuşkucu tavırlar sergileyebiliriz. İğneleyici ve sert bir şekilde kendimizi ifade edip, insanlarla tartışabiliriz. Bir düşünce doğrultusunda fanatizm gösterebiliriz. Benim dediğim doğru diye diğer insanlara dayatabiliriz. Bu enerjiyi dil öğrenmek için, eğitim almak ve büyük umutlar için kullanabilirsiniz.
?11:04’te Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Hayallerimiz için harekete geçeceğimiz zamanlar dedik ancak bu kare açı biraz içgüdülerimizle mücadele anlamına geliyor. Aklınıza birçok başarısızlık senaryosu gelebilir. Her karanlığın bir aydınlığı vardır. Bu saatlerde sizi motive edecek, ruhsal olarak size iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın annem.
?12:13’te Merkür-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortama 5 gün sürer. Düşünce ve iletişim tarzımızda değişimlere girebiliriz. Kendimizi ifade etme biçimimiz farklılık gösterebilir. Yine Merkür Jüpiter Karesi ile bu açı da gündemde olacağı için zihnimizdeki var olan projeler varsa eğer bu konu hakkında yeni değişimler yaşayıp, üstüne bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.
?18:51’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Haftanın yorgunluğunu deniz kıyısında atabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla sosyalleşip onlarla dedikodu yapabilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir annem. Bol bol konuştuğumuz zaman dilimleri.
?18:51 ile ertesi gün 06:32 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.