21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

21 Haziran 2019

21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

İyi ki doğdunuz Yengeçlerrrrrrrrrrrrrrrrr,

Dışı sert içi yumuşacık arkadaşlarım. Ay ben sizi çok seviyorum yaa 🙂

Neyse bugün güzel bir gün Allah sizi inandırsın. Gökyüzü yeter hırpaladım biraz seveyim sizi diyor valla bak. Öncelikle Ay Kova’da yeterince hümanistiz.

10:41’de Ay Venüs üçgeni var. Bu da tüm ilişkiler konusunda çok destekleyicidir. İki gündür sustunuz attınız içinize, bastırdınız sinirinizi, gidin bugün sevgi pıtırcığı gibi dolaşın ortada.

17:01’de Ay Jüpiter uyumlu açısı var. Maddi manevi destekler. Bol bol yardım edin ve yardım talep edin. Şanslı zamanlardır. Para filan da getirebilir. İlahi korunma verir, duygularınızı doyasıya yaşarsınız.

17:35’de Neptün durağanlaşacak ve yarın 17:36’da Retro hareketine başlayacak. Bu süreç 28 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek. Neptün, suları, gazları, belirsizliği, sanatsal konuları, izolasyonu, soyut şeyleri, idealleri temsil eder. Neptün retrosunda ise kendimizi daha içimize yönelmiş hissedebiliriz. Bu süreç hayallerimizin gerçekleştirilebilir olup olmayacağını tartmak adına önemli zamanlardır. Kendimizi yalnız hissedebiliriz, sanatsal konularda daha fazla içimize dönüp içimizdeki potansiyelleri çıkarabiliriz, ruhumuza iyi gelecek şeylere yönelebiliriz gibi gibi. Ben sanırım en çok Neptün retrosunu seviyorum neyse. Yani bundan çok korkmanıza gerek yok aslında. Ruhsal içe çekiliş diyin geçin.

18:54’de de Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle beraber 23 Temmuz’a kadar artık aile, vatan, koruma, korunma, duygular ve sezgiler daha fazla gündemde olabilir.

Neyse bitti bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.