21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

21 Haziran 2023

21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Yengeç burcuyla başlıyoruz.
💫00:43’de Ay Plüton karşıtlığı biraz gerginliklere sebep olabilir ya da kafanızı yapacağınız işlere takabilirsiniz.
💫00:42 ile 01:04 arasında Ay boşlukta olacak, bu saatte kalkıp da bir iş başlatmazsınız diye düşünüyorum ya da düşünmek istiyorum.
💫01:04’de Ay Aslan burcuna geçecek. Şimdi sahne sizin. Süslenin, püslenin, Venüs retrosu öncesi tüm güzellik işlemlerinizi yaptırın.
💫16:14’de Ay Jüpiter karesiyle birlikle özellikle maddi konularda risk iştahınız artabilir, abartmayın.
💫17:57’de Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve iyi ki doğdunuz Yengeçler. Siz olmasaydınız biz sevgiyi, sezgileri, sevdiklerini korumayı, duygusallığı nasıl bilecektik. Alıngan olmanız dışında bir sorun yok bence. Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle beraber astrolojik olarak da yaz başlıyor. Dolayısıyla bu süreçte ailemiz, sezgilerimiz, korumacılığımız üstümüzde olacak.
💫18:22’de Merkür Mars sextili gerçekleşecek. Fikirlerinizi hayata geçirmek, cesur konuşmalar yapmak, iletişimde hızlı olmak için şahane bir süreçteyiz. Aklınıza koyduğunuzu yapın annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.