21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

20 Haziran 2022

21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?21 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne yine Ay balık burcunda başlıyoruz.
?Ay 02:10’da Venüs’le, 03:01’de Plüton’la uyumlu açısı olacak ancak bu 11:23’deki Venüs Plüton üçgenini tetikleyecek. Aşağıda daha detaylısı var.
?06:10’da Ay Güneş karesi olacak, sabah sabah kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz ama horoz musunuz siz o saatte kalkıyorsunuz yatın uyuyun zaten sonrasında Ay boşluğa girecek 06:37’ye kadar, yataktan kalkmak yok.??
?06:37’de Ay Koç burcunda transite başlayacak ve kendimizi oldukça enerjik hissedebiliriz. Yapılacak işlerimizi hızlıca bitirebileceğimiz bir gündeyiz.
?11:23’de Venüs Plüton üçgeni gerçekleşiyor. İlişkilerde ve maddi konularda güçlendiğimiz zamanlardayız. Kadınların daha fazla sesini yükselttiği kadın hakları konusunda olumlu gelişmeler yaşanabileceği zamanlar deneyimleyebiliriz artık umarım.
?12:13’de Güneş Yengeç burcunda transitine başlayacak ve iyi ki doğdunuz Yengeç burçları. Bize duygularımız olduğunu hissettiren, koruma ve kollamayı en iyi bilen, sıcak yuva nedir öğreten, sır nasıl tutulur bunu gösteren ponçik Yengeç burçları doğum gününüzü kutluyoruz diye ağlamayın ama sakın annem. ???Bu süreçte bizim de duygularımız oldukça fazla gündemde olacak ve ülke meseleleriyle daha fazla ilgileneceğiz.
?18:36’da Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Burada kanımız kaynar, yerimizde duramayız, abartmaya açık olduğumuz saatlerdir gölge yanı çok öfkelenebiliriz, buraya biraz dikkat annem.
?21:34’de Ay Merkür sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konusunda oldukça iyi hissedebiliriz. Gökyüzü bizi bu konuda fazlasıyla destekleyici.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Haziran #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.