21 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

20 Eylül 2022

21 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?21 Eylül Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Yaşam sevinciyle dolabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Daha fazla görünür olmak isteyeceğiniz zamanlardır. Kuaföre gitmek, saçlarınızı değiştirmek için ideal bir gündür.
?04:52’de gerçekleşecek Ay Merkür sextile açısı yazmak, çizmek, konuşmak için oldukça destekleyicidir. Tabi o saatte uçtun mu Tuğba diyebilirsiniz ama sizin de gece gece ya da rüyalarınızda aklınıza bir şeyler bu saatlerde gelebilir. Kendinizle ilgili ne yapmak istediklerinizi yazıp aslında fark etmediğiniz çözümlemeler yaşayabilirsiniz.
?08:31’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşiyor. Bu saatler de ise hoşgörümüz artar, kendimizi
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.