21 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

21 Eylül 2023

21 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yay burcu enerjisiyle başlıyoruz. Bugün basın yayın işlerinizi yapabilir, bol bol gezebilir, yurtdışı bağlantılı işlerinizi halledebilir, eğitim konularında da desteklenebilirsiniz.

💫08:20’de Güneş Plüton üçgeni gerçekleşecek. İkisi de toprak elementinde. Toprak elementi maddeyi ve parayı temsil eder. Demek ki bu konularda güçleneceğimiz bir süreçteyiz. Toprak işleriyle ilgilenmek için şahane bir gün. Nerelerden ne maddi kaynaklar bulabilirim diye düşünün. Sizden güçlü insanların bu dönem desteğini alabilirsiniz. Aaa bu kişi de işinde çok başarılı dediğiniz insanlar size fayda sağlayabilir. Kendimizi de oldukça güçlü hissedeceğimiz bir süreçteyiz. İnsanları karizmamızla etkileyebiliriz. Her güçlüğün altından kalkabileceğimiz 10 günümüz var.

💫12:12’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz iletişimle ilgili problemler yaşanabilir. Bir sözleşme imzalayacaksanız iyi okuyun aman da bana bir şey olmaz derseniz biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekle ilgili biraz sıkıntılı saatlerdir.

💫23:12’de Ay Mars sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde enerjimiz yükselir, kendimizi iyi hissederiz. Enerji gerektiren işlerinizi bu saatlerde yapmanız daha iyi olabilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.