21 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

21 Ekim 2021

21 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?21 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım?

?Ay tüm gün Boğa burcunda yer alacak. Sakin, rahat ve huzurlu zamanlar geçirme isteği içerisinde olacağımız bir gün bizleri bekliyor. Lüksümüze düşeriz. İştahımız biraz açık olabilir. Diyete başladıysanız bugüne biraz dikkat edin annem. Tatlılar size oldukça cazip gelebilir.

?12:44’te Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Böyle bir iç sıkıntısı yaşanabilir ama geçici bir etkidir çok takılmayın. Gelecek hedefleriniz, gelecek planlarınız konusunda içgüdüsel olarak biraz zorlanabilirsiniz. Daha özgür olmak isteyip ancak sorumluluklarınızın izin vermediği bir zaman dilimi olabilir. Bu süreci işlerinize konsantre olarak daha verimli kullanabilirsiniz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.