21 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

20 Ekim 2023

21 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcu enerjisiyle başlıyoruz.

💫02:29’da Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Evet dünya bazında zor bir süreç geçiriyoruz, içimiz yanıyor ama beddua etmek yerine dua edelim.

💫03:50’de Merkür Plüton karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi 5 gün kadar sürer. Şimdi burada dilimize sahip çıkıyoruz annem. Çok keskin konuşabilir, manipüle edebilir ya da edilebiliriz, kafamızı bir şeye takabilir, takıntı geliştirebiliriz. Bence bu enerjiyi zihninizi ve fikirlerinizi derinleştirmek için kullanın. Takıntı değil de derinleşmek daha iyi olabilir.

💫11:07’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler sakarlıklara açık olduğumuz saatlerdir. Uzman olduğunuz konulara yoğunlaşmak daha iyi olabilir.

💫17:09’da da Güneş Plüton karesi gerçekleşecek. Babalardan izin almak için asla uygun değil. Etkisi 6-7 gün sürer. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Dünya bazında güç savaşı demektir. Plütonik konular, mafya, patlamalar konusunda dikkatli olmakta fayda var. Güneş liderleri de temsil ettiği için bazı liderler baskı altında kalıp hoşlanmadıkları kararlar vermek zorunda kalabilirler.

💫19:20’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Sürprizler, ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bunu nasıl kullanacağız derseniz bir şeyleri ilk defa yapmak için oldukça uygundur.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.