21 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

21 Aralık 2019

21 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
02:23’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Gergin saatlere işaret eder o yüzden uyanıksanız sakin olun, uyuyorsanız azıcık kabus görebilirsiniz.
14:45’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissedebiliriz lakin 14:45’den 15:57’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye özen göstermenizi tavsiye ederim.
15:57 itibariyle Ay artık Akrep burcunda olacak. Kendimizi daha sezgisel hissedebiliriz, ayrıca biraz şüphe ve kuşku duyguları bizi ele geçirebilir biraz dikkatli olmakta fayda var.
Arada 14:14’de Venüs Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde özellikle ilişkilerle ilgili konularda şifa bulabilirsiniz. Bu konularda destek almak istiyorsanız harika saatlerdir.
18:51’de Ay Venüs’le 18:27’de de Kiron’la açı yapacağı için Venüs Kiron etkileşiminin tetikleneceği saatlerdir. Ancak Ay burada zorlayıcı açılar yapacağı için bu zaman dilimlerinle bir şeyleri onarayım derken patlatma riskiniz de var. Karşı tarafa çok fazla şüphe ve kuşkuyla yaklaşmamanızı tavsiye ederim.
Ay 20:46’da Uranüs’le 23:20’de de Jüpiter’le açısını gerçekleştirecek. Bu da halaaaaa etkisi devam eden Jüpiter Uranüs üçgenini bir kez daha tetiklemesi demek. Dolayısıyla bu saatlerde azıcık ani patlamalardan uzak durmakta fayda var ama krizi fırsata çevirebileceğiniz saatlere de işaret edeceği için akıllıca davranmak size fayda sağlayabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.