21 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

20 Aralık 2022

21 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?21 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım güne Ay Akrep enerjisiyle başlıyoruz.

?05:44’de Ay Plüton sextile açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendimizi çok güçlü hissedebiliriz. Güne gayet enerjik başlayabiliriz. Bu havada cesareti olan kalksın spor yapsın zaten yapabiliyorsa yeterince güçlüdür.

?05:44’den 10:12’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine, elinizde olan işleri halletmek daha iyi olabilir.

?10:12 itibariyle Ay artık Yay burcunda. Kendimizi daha enerjik, sportif, anlayışlı, meraklı hissedebiliriz. Eğitim ve yurtdışı bağlantılı işler gündemimize gelebilir.

?10:18’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmaya açık olabiliriz, risk iştahımız artar, aşırılıklara kaçabiliriz. Ancak bu enerjiyi hoşgörü, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, basın yayın konularına yöneltirsek bizim için oldukça destekleyici olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.