22 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

22 Aralık 2019

22 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek. Dolayısıyla gayet sezgilerimizin kuvvetli olacağı bir gündeyiz. Bugün mantık yerine duygularınızı dinleyin şekerlerim.
07:19 itibariyle artık iyi ki doğdunuz Oğlaklar. Yaralı kuşlarım. Bu sene sizin seneniz şimdiden kutlu mutlu olsun. Tabi Güneş Oğlaktayken biz de artık daha fazla sorumluluklarımızın farkında olup daha çok çalışacağız.
16:30’da Venüs Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu da ilişkilerle ilgili konularda ani beklenmedik zorlayıcı etkiler içinde olabileceğimizi göstermektedir. Aynı zamanda hafta başı para piyasaları da oynak olabilir. Bu süreçte çok sevdiklerinize ani çıkışlar yapmamanızı tavsiye ederim.
17:32’de Mars Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Normal şartlarda koşun harekete geçin derim ama önümüz tutulma. Dolayısıyla tutulmaya kadar hangi alanlarda harekete geçip güç kazanmak istiyorsanız bu konularla ilgili strateji geliştirmek daha iyi olabilir.
19:31’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde ruhsal olarak kendimizi daha iyi hissedebileceğiz. Dolayısıyla ruhsal çalışmalar yapmak, bir mum yakmak, güzel bir kitap okumak, müzik dinlemek yani ruhunuzu beslemek için harika saatlerdir.
Ayrıca bunlar ile ilgili olarak bir video da çektim onu da aşağıdan seyredebilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.