21 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

20 Aralık 2021

21 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

?21 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Yengeç burcunda seyahat edecek. Vatan, millet, aile, hane, duygular, alınganlık, empati konuları gündemde olabilir.
?06:00’da Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Sabah yataktan kalkmakta zorluklar çekebilirsiniz. Rüyalar aleminde kalmak isteyebilirseniz. Ay şöyle mi yapsam böyle mi yapsam diyebilirsiniz. Böyle bir mıymıylanacağınız bir sabah.
?16:09’da Ay-Plüton karşıtlığı, 17:43’de Ay-Venüs karşıtlığı. Aslında bu süreç 25 Aralık 2021’de gerçekleşecek olan Venüs Plüton kavuşumunu tetikleyecek. Yani 25 Aralık’a kadar bu etkiyi hissedeceğiz ama en yüksek enerji bu saatlerde oluşabilir. Bu dönemde dönen eski sevgililer siz manipüle etmek için geri dönmüş olabilir, para piyasaları ile ilgili manipülasyonlar gündemde olabilir. Para piyasalarında büyük alışlar yaşanabilir. Kendinizi değersiz hissedip, bir gücün altında eziliyor gibi hissedebilirsiniz. Hayattan keyif almakta zorlanıyor olabilirsiniz fakat bu dönemde antikalara merakınız artar. Ne alaka diyeceksiniz bilmiyorum içimden geldi.
?17:42’de Ay Boşluğa girecek. Bir sonraki gün 00:53’e kadar boşlukta kalacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?18:59’da Güneş Oğlak burcuna geçecek. İyi ki doğdunuz Oğlaklar! Siz olmasanız sorumluluk nedir, disiplinli olmak nedir, sınır çizmek nedir, organizasyon nedir, nasıl yapılır, nasıl baştan sistem kurulur ve inşa ediliri bilmeyecektik ve kimden öğrenecektik. Ah aaahhh size soğuk nevale diyorlar, kimse bilmez ne çektiğinizi annneeemm. Peki bize mi nolacak? Bu dönemde odağımız işimiz, kariyerimiz, paramız, dünyevi konular olacaktır. Kendimizi çok işkolik hissedip, daha fazla çalışma ihtiyacına girebiliriz.

Bugünün başka olayı yok. Öptüm, bu kadar.????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.