21 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

20 Ağustos 2022

21 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀21 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, 🥰

💫Güne yine Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Sohbet muhabbet, gıybet bildiğiniz konular zaten.😂

💫10:03’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İsteklerimizi kolayca yerine getirebiliriz.

💫10:40’da Merkür Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu yalan, dolan, aldatma, aldatılma, hırsızlık açısıdır fakat işin içinde Neptün olursa gerçeklerin öyle olmadığını düşünebiliriz. Mesela birinin size yalan söylediğini zannediyor olabilirsiniz ama gerçekte öyle olmayabilir. Varsayımlarımızın yüksel olduğu ve kafamızın bulandığı dönemlerdir. İşin gerçeğini öğrenmeden karar vermemenizi ve bir anda ortalığı yakıp yıkmamanızı tavsiye ederim.

💫16:46’da Ay Neptün karesi, 17:28’de Ay Merkür karesi olacak. Demin bahsettiğim etkileri daha fazla tetikleyeceği için özellikle bu saatlerde size bir şey söyleniyorsa bodoslama atlamayın, kanmayın ya da varsaymayın.

 

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. 💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #21Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.