2024 Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu

29 Aralık 2023

2024 Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu

2024 yılına girerken çalışma alanınızda netlik ve bir düzen ihtiyacı doğacak. Desteklendiğiniz ve birçok işi hallettiğiniz bu dönem artık iş tanımınızı netleştirmeniz gerekebilir. Mayıs ayı sonlarına geldiğinizde ilişkiler ve ortaklıklar alanında birçok alternatif arasından seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz önem kazanacak. Daha fazla kişiye ulaşabilmek adına teknolojiden destek alabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda mücadelenizi vereceksiniz. Sosyal çevrenizin genişlediği, insanlarla bir arada olacağınız bir süreç olacak. Aşkı arayanlar içinde şanslı zamanlar olacak. Yeteneklerinizi ortaya çıkaracağınız ve kendinizi gösterebileceğiniz bir yıl olacak. Aileniz ve evinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Evinizin güvenli limanınız olacak, kendinizi garantiye aldıktan sonra tekrar kanat çırpmaya hazır olacaksınız. Arkadaş gruplarınızda dengeyi gözetmeniz gerekebilir. Sizin isteklerinizle genel gündemler arasında kalabilirsiniz. Grup çalışmaları ve arkadaş çevreniz sayesinde kariyerinizde atılım yapabilirsiniz. Nisan ayına geldiğinizde tam aradığım aşk diyebileceğiniz biri ile katıldığınız bir davet ya da organizasyonda da karşılaşabilirsiniz. Eğlenceli, keyif alacağınız bir zaman dilimi geçireceksiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey kendini beğenmişlik olabilir.  Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Yatırım alanları konusunda dikkatli olun. Projeleriniz ve hayallerinizle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Çevrenizin değişimi size yeni fırsatlar getirebilir.

Yay burcunun maddi açıdan en iyi fırsatları yakaladığı zamanlar;  23 Ocak ile 16 Şubat arasında olacak. Aşk hayatınızdaki hareketlilik ise 5 Nisan ile 29 Nisan zamanlarında olacak. Kariyerinizde 5 Ağustos ile 29 Ağustos arasını değerlendirebilirsiniz.

Yay Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.