2024 Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu

29 Aralık 2023

2024 Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu

2024 yılında cesaretli ve girişimci yönünüz ile maddi olanaklarınızı genişletmek için adımlar atabilirsiniz. Atılımlarınızı duyurmak için Mayıs ayı sonlarını bekleyin. Manevi anlamda kendinizi keşfedeceğiniz ve gelişme göstereceğiniz bir yıl geçireceksiniz. Senenin ortalarına doğru öğrenme, bilgi edinme isteğiniz artacak. Yakın çevrenizle iletişiminiz fazlalaşacak ve çevrenizden haberler duyacaksınız. Çalışmalarınızın ve verdiğiniz emeklerin karşılık bulduğunu göreceksiniz. Zaman zaman kısıtlandığınızı yaptıklarınızın görünmediğini düşünebilirsiniz. İpin ucunu bırakmayın. Sosyal çevrenizde insanları etkileyecek, sizi hedefinize bir adım daha yakınlaştıracak insanlarla tanışacaksınız. Büyük projelerde çalışabilirsiniz. Bu yıl en fazla zorlanmayı evli olan ve ortaklık ilişkisi olan Koç burçları yaşayabilir. Kendi fikirlerinizi ve isteklerinizi dayatmaya kalkarsanız Mart ayı sonlarına doğru ipler iyice gerilebilir. Karşınızdaki kişilerin beklentilerini de göz ardı etmemelisiniz, orta yolu bulmaya çalışın. Kendi kimliğinizi yeniden keşfetmek istediğiniz bu süreçte değişimlere de açık olmanız gerekecek. Özgür davranmak ve bireysel kararlar vermek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterebilirsiniz. Kilo alma eğiliminiz olabilir. Eylül ayındaki Ay tutulması ile sezgileriniz artacaktır. Ancak kendinizi yeterince ifade edemediğiniz konularda gerginlik yaşayabilirsiniz. Kendinize iyi gelecek yöntemlerle (yoga, meditasyon, ibadet) gevşemeye çalışın. Senenin son tutulması ile ilişki ve ortaklıklarında net kararlar vermeniz gerekecek. Bu konularla ilgili kalıcı değişimler yaşayabilirsiniz.

Koç burçlarının maddi anlamda en iyi fırsatları yakalayacağı zamanlar, 30 Nisan ve 24 Mayıs arası olacak. Aşk kapımızı ne zaman çalar diyorsanız, 12 Temmuz ve 4 Ağustos arası bol bol sosyalleşin. Kariyerinizle ilgili adımlarınızı yılın ilk ayında 24 Ocak ila 16 Şubat arası ve yılın son ayları 12 Kasım 7 Aralık tarihlerinde atabilirsiniz.

Koç Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.