2024 Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu

29 Aralık 2023

2024 Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu

2024 yılına girdiğinizde Satürn gezegeninin burcunuzdaki seyri sizi disipline etmeye devam edecek. Sınırlarınızı daha net belirleyebilirsiniz ve yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz. 26 Mayıs’a kadar aktif iletişiminiz, yakın çevrenizin desteği ile daha çok şey başarabilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz artacak ve bu sayede yeni anlaşmalar yapabileceksiniz. Mayıs ayı sonlarında ev alma hayali kuran Balıklar için uygun şartlar oluşacak. İç dünyanızı zenginleştirmek isteyebilirsiniz. Farklı ve marjinal fikirlerinizi dile getirmekte zorlanacaksınız. Kendi kazançlarınızla ilgili sorumluluğunuzu alacak, finansal anlamda güçleneceksiniz. Kendi değerlerinizi oluşturmak ve hayatın birçok alanında istikrarlı davranmak önemli olacak. 25 Mart ve 8 Nisan tutulmaları da bu süreci hızlandıracak. İçsel dengelerinizi yeniden inşa etmeniz gerekebilir. Siz aslında krizleri yönetmeyi biliyorsunuz, bu sefer sadece mantıklı hareket etmeniz yeterli olacak. Nisan ayına geldiğinizde para evinizde gerçekleşecek tutulma size maddi anlamda bolluk getirecek. Üretir ve vazgeçmeden yola devam ederseniz kazançlı olan siz olacaksınız. 18 Eylül’deki Ay tutulması burcunuzda olacak ve size bazı kararlar aldıracak. Kontrol sizde ve hayallerinizi ne kadar gerçekleştireceğinizi göreceksiniz. Bekar olanlar hayatınıza yeni bir aşk gelebilir, birliktelikleri olan balıklar ise partnerinizle beraber karar alma sürecinde olacaksınız. Bu yıl sabredip çalışan ve değişime ayak uyduran balıklar için verimli geçecek.

Balık burcunun maddi açıdan en iyi fırsatları yakaladığı zamanlar;  5 Nisan ila 29 Nisan arasını kullanabilirsiniz. Romantik ilişkiler için 17 Haziran ila 11 Temmuz arası daha açık olabilirsiniz. Kariyerinizi şekillendirebileceğiniz zamanlar ise; 18 Ekim ve 11 Kasım arası uygun olacaktır.

Balık Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.