2024 Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu

29 Aralık 2023

2024 Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu

2024 yılına girdiğinizde artık ilişkiler konusunda şans sizden yana olacak. Kendi kurallarınızı koyacaksınız. Mayıs ayı sonlarına doğru ortaklı ve ikili ilişkilerinizde farklı bakış açıları ile davranabilirsiniz. Deneyimleriniz ve kendinizi ifade etmeniz değişecek. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda yeniden yapılanma ve değişimler söz konusu olabilir. Bilinçaltına ittiğiniz geçmiş konularınızın su yüzüne çıktığını ve artık çözüme kavuşturmanızın zamanının geldiğini göreceksiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirmek için rutin hayatınızda gözle görülür çalışmalar yapabilirsiniz.  Artık kaçmak ve kaos yok, bir düzene gireceksiniz. Mart ayı tutulmasında içsel yolculuğunuzla farkındalıklar kazanabilirsiniz. Kontrol etmek yerine biraz daha akışta kalmanın keyfini sürebilirsiniz. Disiplinli çalışmak, azimle devam etmek size çok şey kazandıracak. Kendinizi engellenmiş hissederken, artık küllerinizden doğacaksınız. İşinizde terfi ya da iş değişikliği söz konusu olabilir. Eylül ayında aşk hayatınız renklenecek, başlangıçlar ve sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için şanslı bir dönem olabilir. Sorumluluklarınız artabilir, çocuklarınızla ilgili konular söz konusu olacak. Ekim ayında kendinizi dinlendirmek isteyeceksiniz, sezgileriniz yol gösterici olabilir. Arkanızdan çevrilen işlerin önünüze çıkacağı bir süreç olacak. Bu yıl içsel yolculuğunuz tamamlayarak yeniden dönmüş gibi olabilirsiniz.

Akrep burcunun maddi açıdan en iyi fırsatları yakaladığı zamanlar; 01 Ocak ile 22 Ocak arası şanslı zamanlar, milli piyango alabilirsiniz. 12 Mart ile 4 Nisan arasında aşk daha çok konuşulacak. Kariyer açısından 12 Temmuz ile 5 Ağustos arasını kullanabilirsiniz.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.