2020 Merkür Retrosu ve Burçlara Etkileri (16 Şubat 2020 -11 Mart 2020)

About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
2 Comments
  1. Tugba hanim sizi takip ediyorum benim bosanma davam istiafa gitti haklarimi alabilecekmiyim beni lutfen aydinlatin cok yazdim ama cevap alamadim sizden lutfen yildizlara inaniyorum SLLAHUTEALANIN HER YARATTIGINA INANCIM YUKSEK 27.05 1960 ANKARA KIZILCAHAMAM DOGUMLUYUM COK TESEKKUR EDERIM

    • Merhaba; Doğum saatinizi belirtmemişsiniz. Bir de bu tür sorular için tek soru danışmanlığı almanız gerekiyor. Bu danışmanlıkta haritanızı detaylı inceleyerek ve sizinle konuşarak yardımcı olmaya çalışıyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.