20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

20 Temmuz 2019

20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar Arkadaşlarımmmm,

Haftanın en keyifli günlerinden birine daha merhaba diyoruz.

Valla tutulma sonrası gökyüzü bize dinlenin diyor ben size söyleyeyim.

Öncelikli olarak güne Ay Balık burcunda başlıyoruz bu da demek oluyor ki sezgilerimiz, duygularımız, sevgimiz, ruh halimiz fazlasıyla gündemde olacak. Malum Balık burcu ve ağlamak beraber anılıyor umarım bugün hepiniz sevinç gözyaşı dökersiniz.

13:16’da Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bunlar da olumlu olabilir. Ay Balık burcunda olduğu için hayal gücümüz çok aktif olacak dolayısıyla yeni fikirler üretmek için harika zamanlardır. Tabi bu süreçte tanıştığınız, görüştüğünüz insanlar da size yeni fırsatlar sunabilir. Radarları açık tutun.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.