20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2023

20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Aslan burcuyla başlıyoruz. Yine şıkır şıkır bir gündeyiz.

💫04:51’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz kendimizi gergin hissedebiliriz.

💫16:06’da Güneş Neptün üçgeni gerçekleşecek. Etkisi 10 gün kadar sürer. Yaratıcılığımızın üstümüzde olduğu zamanlardır. Ancak denizlerle ilgili gelişmeler de söz konusu olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bu etkiyi kullanabilirsiniz.

💫17:08’de Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Venüs artık iyice yavaşladı, hayattan keyif almakla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz ancak kalıcı güzellik aktiviteleri için uygundur.

💫17:08’den 20:12’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi buraya getirmemeye özen gösterin.

💫20:12’den sonra Ay Başak burcuna geçecek. Daha eleştirel ve mükemmeliyetçi bir tavır sergileyebiliriz.

💫23:39’da Mars Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Bir şeyleri yapmak isterken bir anda vazgeçebiliriz, yaşam enerjimizin düştüğünü hissedebiliriz. Toprak ve suyun savaşına şahit olabiliriz. Ancak bu enerjiyi sorumluluklarımızı alırsak doğru kullanabiliriz. Bir de bu dönem hastalıklara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.