20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2022

20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?20 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Koç burcunda ve yine çok enerjik başlıyoruz.
?04:38’de Güneş Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık olarak 7 gün sürer. Bu süreçte kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Manipülasyona açık olduğumuz zamanlardır. Özellikle duygusal şantaja açık olduğumuz bir sürece işaret eder. Duygular ve sorumluluklar arasında kendimizi sıkışmış hissedebiliriz. Otorite figürleriyle güç savaşlarına girmeyin annem.
?09:28’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın bilincinde uyanabiliriz, işlerinizi sabahın erken saatlerinde halletmek daha iyi olabilir.
?16:20’de Ay Plüton’la, 17:18’de Ay Güneş’le kare açısı gerçekleştirecek ve 04:38’deki Güneş Plüton karesini tetikleyeceği için en gergin zamanlar bu saat aralığı olacak. Dikkat edin ponçiklerim.
?17:18’den 21:22’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatleri hobilerine ayırmak daha iyi olabilir.
?21:22’de Ay Boğa burcunda transitine başlayacak. O elindeki tatlıyı yavaşça masaya bırak ? iştahımız açılabilir, ben keyfim ve kahyam moduna bürünebiliriz. Para piyasaları çok fazlasıyla gündeme gelebilir. Toprakla haşır neşir olmak kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #20Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.