20 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

20 Şubat 2019

20 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarr,

Güne Ay başak burcunda başlıyor ve devam ediyoruz. Her türlü temizlik yapmak için uygun birgündeyiz. Bu ev olur, dolap olur, sizi bunaltan insanlar olur atınız gitsinler. Fakat malum Ay Başak burcunda sürekli eleştiri bombardımanına tutmayın insanları tamam mı şekerler?

Efendim Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek 05:39’da. Etkisi 2-3 gün sürer bu durumun. Merkür malumunuz iletişim, anlaşma, sözleşme, zeka, ticaret, eğitim. Satürn deseniz yapı kurma, inşa etme, sorumluluk alma. Şimdi bu açı bize nelerde fayda sağlar? Bir eğitim almak isterseniz alabilirsiniz, anlaşma yapmak isterseniz uzun vadeli olabilir. Fikirleriniz için otorite figürlerinden destek alabilir, kalıcı işler yapabilirsiniz.

18:22’de Ay Neptün ile karşıt açı yapacak. İşte hayal kırıklığıydı, evi su basmasıydı, böyle ruhsal belirsizlikti gibi şeyler yaşayabilirsiniz.

20:32’de gerçekleşecek olan Ay Satürn uyumlu açısı sorumluluklarınızı yerinize getirmek için destek sağlayacak.

22:10’da da fırıldak Ay gidip Merkür’le karşıt açı yapacak, bu zaman diliminde iletişim problemlerine dikkat edin canlarım.

Bitti çok mersi bu kadar. Öptüm

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.