20 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

20 Şubat 2022

20 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?20 Şubat Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Kendimizi denge ve huzur arayışı içinde bulabiliriz. Ayrıca bugün ikili ilişkiler bizim için daha önemli hale gelebilir.
?00:58’de Ay- Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde duygusal yaralanmalara çok müsait olabiliriz. Dürtüsel davranarak karşımızdakileri de incitebiliriz. En iyisi bu saatlerde kimseyle muhattap olmadan mışıl mışıl uyumak annem.
?14:45’de Ay- Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde otorite ile aranız bal şeker olabilir. Pazar mesaisi yapanlar ise patronlarından onay alabilirler. Ayrıca sorumlulukları yerine getirmek için de bu saatler oldukça uygun.
?17:33’de Ay- Venüs zorlu açısı gerçekleşecek. Akşam saatleri biraz kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Siz ilgi beklerken partneriniz çalışmam lazım diyebilir. Kendinizi üzmeyin geçici bir etki.
?18:25’de Ay- Mars zorlu açısı var bu saatlerde ise ev içi kazalara karşı dikkatli olun annem. Kesikler, yanıklar artabilir. Kendinizi çok daha öfkeli hissedebilirsiniz, spor yapın geçer ?

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #20Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.