20 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Şubat 2020

20 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Yine çalış çalış çalış.
11:06’da Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde sınırları zorlamak hissedebiliriz, kendimizi çok güçlü hissedebiliriz biraz da yıkıcı olabiliriz. Ama aynı zamanda karizmatik ve insanları etkimiz altına da alabiliriz.
17:18’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde de otoriteden destek alabilirsiniz. Bütün işlerinizi halletmek için sorumluluklarınızı alabilirsiniz. Uç noktada biraz ruhunuz sıkılır ama çok da önemli değil.
17:18’den 22:41’e kadar Ay boşlukta olacak ve yeni işler başlatmak yerine elinizdekileri toparlayın annem.
Fakat arada senenin en destekleyici açısı olan Jüpiter Neptün uyumlu açısı 18:56’da gerçekleşecek. Şimdi bu açı önemli canlarım. Nefes alacağımız zamanlardır. Gökyüzü bize biraz artık maneviyata yönelin yoksa ben gümbür gümbür geliyorum diyor. Maneviyatın yanımızda olacağını hissedebiliriz. Ruhsal olarak farkındalıklar yaşayabiliriz. Korunduğumuz zamanlardır. İlham, sanatsal aktiviteler, hoşgörü ve yardımlaşma en önemli gündem konularımız olabilir. Etkisi 10 gündür. Burcunuza nasıl etkileyeceğini haftalık burç yorumlarında anlattım. İzleyin annem ⇒ https://bit.ly/2T2hbCw
22:41 den sonra Ay Kova burcuna geçecek ve arkadaşlık ilişkileriniz daha ön planda olacak.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları , , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.