20 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

19 Ocak 2022

20 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?20 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Ay Aslan burcunda dolayısıyla güne şen, şakrak, hareketli başlayacağız. Valla kar topu oynayarak içinizdeki çocuğu sevindirin çünkü ben bir kış çocuğu olarak çok mutluyum.
?05:39’da Güneş Kova burcuna geçiyor. İyi ki doğduk Kova burçları! İşte geldi dünyanın en tatlı, en ponçik, en mükemmel, en şahane, en harika burçları. (Astrolog burda kendi burçdaşlarına torpil geçiyordu, yoksa Kova’ların ne kadar soğuk nevale olduklarını biliyordu ?) Biz olmasaydık bilimi, reformist düşünce yapısını, hümanizmi, gruplarla çalışmayı, astrolojiyi nasıl öğrenecektiniz? Ay iyi ki varız, canım kendimiz. Teknolojik gelişmelerin olduğu bir ay olabilir. Bireysellikten çok insanlarla iş birliği yaparak ilerleyeceğimiz, daha çok kolektife önem vereceğimiz zamanlardır. Şahane yani işte, müthiş.
?11:15’de Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler spor yapmak için, elinizde biriken işleri halletmek için şahane saatlerdir. Lakin öncesinden başlayın çünkü bu açıdan sonra ay boşluğa giriyor.
?11:15 ile 17:02 arası Ay boşlukta olacak. Dinlenin, yeni bir işe başlamayın, elinizdeki işleri toparlayıverin. Siz zaten biliyorsunuz annem, yapmazsınız öyle şeyler.
?17:01’de Ay Başak burcunda geçiyor. Hofff şimdi otur her şeyi mükemmelleştir işin yoksa. Çalışkan, tertipli ve düzenli olabiliriz. Planlar yapıp o doğrultuda çalışabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #20Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.