20 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

20 Ocak 2020

20 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,
00:21’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da sakin bir gece geçirebileceğimize işaret eder.
00:21’den 01:40’a kadar da Ay boşlukta olacak. Bu saatler bir şeyler başlatmak için uygun değildir, zaten bu saatte ne başlatacaksınız allasen.
01:40’da Ay Yay burcuna geçecek. Dolayısıyla bugün kendimizi daha hoşgörülü ve enerjik hissedebiliriz. Yeni bilgiler edinmek, yeni insanlarla tanışmak için harika bir gündür.
05:22’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Burada rüyanız hayrolsun abla gibi oldum ama rüyalar birkaç gündür çok aktif, haberci ve rüyacı.
12:39’da Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu durumda da iletişim konularının gayet aktif olduğu bir gündeyiz. Eğer birileriyle konuşmak istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz.
16:20’de Ay Venüs karesi ikili ilişkilerle ilgili olarak dikkatli olmamız gereken zamanlara işaret etmektedir. Çok gerilmeyin annem.
17:54’de Güneş artık Kova burcunda ve iyi ki doğduk Kova’larrr. Ay biz olmasak vallahi çok sıkıcı olurdu bu hayat. Tabi bu süreçte herkes bir çılgın, herkes biraz sosyal.
19:04’de Venüs’ün Ay Düğümlerine uyumlu bir açısı gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili kadersel etkileşimler olabilir. İlla ilişki konuşacağım diyorsanız 17:54 ve sonrasını tercih etmenizi tavsiye ederim.
22:46’da Ay Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu iki türlü çalışır. Ya sizi ateşler, kendinizi fişek gibi hisseder harekete geçersiniz ya da bir ateş topuna dönersiniz. Gördüğünüz gibi astroloji potansiyelleri söylüyor, özgür irade her zamanki gibi sizin.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.